U21

teamfoto

Spelers:

Staand van links naar rechts : Gijs Bloemen (verzorger), Niels Haverkort (trainer), Joost Meliado, Steff Van der Looy, Frederic Severens, Sam Follon, Steffen Driesen, Stijn Meylaers, Michiel Winters, Jens Van Asten (afgevaardigde).

Zittend van links naar rechts : Arthur Droeshaut, Joey Soers, Sem Driesen, Thomas Gythiel, Steff Janssen, Ruben Van der Wiel, Michiel Neeskens, Jef Hendrikx.

Ontbrekend : Robin Van Elsen.

Trainer(s):

Niels Haverkort

 

Trainingsuren : dinsdag van 19:30u tot 21:15u en op donderdag van 19:30u tot 21:15u

Bron: Belgische voetbalbond (KBVB)

Je keuzes:
  • Afdeling :GEW.U21-reeks D niv.3/2(Limburg)
  • Tussen01/08/2017-01/07/2018
  • Enkel de ploeg vanK. ACHEL V.V.
Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
02-09-201715:00ACHEL VV NIV.2E. MECHELEN A/D MAAS A NIV.3
2-0
09-09-201715:00ACHEL VV NIV.2RACING PEER NIV.2
7-1
16-09-201715:00MD HALEN NIV.2ACHEL VV NIV.2
1-1
23-09-201715:00ACHEL VV NIV.2CALCIO GENK NIV.2
AMC
30-09-201714:00THOR HASSELT NIV.2ACHEL VV NIV.2
2-2
14-10-201713:30MELO ZONHOVEN NIV.2ACHEL VV NIV.2
6-1
21-10-201715:00ACHEL VV NIV.2HALVEWEG ZONHOVEN NIV.2
2-0
28-10-201715:00E. STEVOORT NIV.2ACHEL VV NIV.2
AMC
04-11-201714:30ACHEL VV NIV.2BOKRIJK SP. NIV.2
2-0
11-11-201714:30KATTENBOS SP. NIV.3ACHEL VV NIV.2
0-1
18-11-201714:30E. MECHELEN A/D MAAS A NIV.3ACHEL VV NIV.2
1-2
25-11-201714:30RACING PEER NIV.2ACHEL VV NIV.2
2-2
02-12-201714:30ACHEL VV NIV.2MD HALEN NIV.2
0-3
13-01-201813:00CALCIO GENK NIV.2ACHEL VV NIV.2
AMC
27-01-201814:00SK ROOIERHEIDE NIV.2ACHEL VV NIV.2
3-1
03-02-201815:00ACHEL VV NIV.2MELO ZONHOVEN NIV.2
3-4
17-02-201815:00HALVEWEG ZONHOVEN NIV.2ACHEL VV NIV.2
1-4
24-02-201815:00ACHEL VV NIV.2E. STEVOORT NIV.2
AMC
10-03-201815:00ACHEL VV NIV.2KATTENBOS SP. NIV.3
3-1
17-03-201815:00ACHEL VV NIV.2SK ROOIERHEIDE NIV.2
1-0
24-03-201815:00ACHEL VV NIV.2THOR HASSELT NIV.2
0-1
07-04-201815:00BOKRIJK SP. NIV.2ACHEL VV NIV.2
5-0(F1)
Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 SK ROOIERHEIDE NIV.2 18 12 3 3 65 34 31 39
2 RACING PEER NIV.2 18 10 5 3 72 47 25 35
3 ACHEL VV NIV.2 18 9 3 6 34 31 3 30
4 E. MECHELEN A/D MAAS A NIV.3 18 9 2 7 52 35 17 29
5 MELO ZONHOVEN NIV.2 17 8 2 7 50 43 7 26
6 HALVEWEG ZONHOVEN NIV.2 18 7 3 8 52 55 -3 24
7 MD HALEN NIV.2 16 7 1 8 27 43 -16 22
8 BOKRIJK SP. NIV.2 18 6 1 11 37 55 -18 19
9 THOR HASSELT NIV.2 17 5 3 9 36 47 -11 18
10 KATTENBOS SP. NIV.3 18 3 1 14 29 64 -35 10
11 CALCIO GENK NIV.2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 E. STEVOORT NIV.2 0 0 0 0 0 0 0 0