1e ploeg

Trainers

Jan Van Hout
Chris Philippe

Trainingsuren : dinsdag en donderdag van 19:30 tot 21:00

# Tijd Thuis Uit Uitslag Status
1 01-09 15:00 E. Mechelen a/d Maas A Achel VV 0 - 3
2 07-09 19:30 Achel VV Herk-De-Stad FC A 2 - 0
3 15-09 15:00 SV Herkol Achel VV 2 - 4
4 21-09 19:30 Achel VV Park Houthalen 4 - 0
5 28-09 19:30 Achel VV Bregel Sport 0 - 3
6 06-10 15:00 WS Schoonbeek-Beverst Achel VV 1 - 0
7 12-10 19:30 Achel VV Zonhoven United A 2 - 1
8 19-10 19:30 GS Bree-Beek Achel VV 4 - 2
9 26-10 19:30 Achel VV W. Koersel -
10 03-11 14:30 Torpedo Hasselt Achel VV -
11 09-11 19:30 Achel VV Zepperen-Brustem -
12 16-11 19:30 K.ESK Leopoldsburg Achel VV -
13 23-11 19:30 Achel VV FC Alken A -
14 30-11 19:30 MD Halen Achel VV -
15 07-12 19:30 Achel VV KSK Meeuwen -
16 14-12 19:30 Achel VV E. Mechelen a/d Maas A -
17 05-01 14:30 Herk-De-Stad FC A Achel VV -
18 11-01 19:30 Achel VV SV Herkol -
19 18-01 19:30 Park Houthalen Achel VV -
20 26-01 14:30 Bregel Sport Achel VV -
21 01-02 19:30 Achel VV WS Schoonbeek-Beverst -
22 09-02 15:00 Zonhoven United A Achel VV -
23 15-02 19:30 Achel VV GS Bree-Beek -
24 01-03 15:00 W. Koersel Achel VV -
25 07-03 19:30 Achel VV Torpedo Hasselt -
26 15-03 15:00 Zepperen-Brustem Achel VV -
27 21-03 19:30 Achel VV K.ESK Leopoldsburg -
28 28-03 20:00 FC Alken A Achel VV -
29 05-04 15:00 Achel VV MD Halen -
30 19-04 15:00 KSK Meeuwen Achel VV -
# Club M W G V + - +/- Ptn
1 W. Koersel 8 7 0 1 22 10 12 21
1 WS Schoonbeek-Beverst 8 7 0 1 16 7 9 21
3 GS Bree-Beek 8 5 2 1 20 10 10 17
4 Achel VV 8 5 0 3 17 11 6 15
5 Zonhoven United A 8 4 2 2 17 12 5 14
6 Herk-De-Stad FC A 8 4 1 3 19 9 10 13
6 Torpedo Hasselt 8 4 1 3 17 17 0 13
8 Bregel Sport 8 3 2 3 15 9 6 11
8 Park Houthalen 8 3 2 3 13 13 0 11
10 MD Halen 8 3 0 5 13 15 -2 9
10 KSK Meeuwen 8 3 0 5 10 23 -13 9
12 Zepperen-Brustem 8 2 2 4 11 14 -3 8
12 SV Herkol 8 2 2 4 15 19 -4 8
12 FC Alken A 8 2 2 4 8 12 -4 8
15 E. Mechelen a/d Maas A 8 1 1 6 7 21 -14 4
16 K.ESK Leopoldsburg 8 0 1 7 3 21 -18 1
Legende Status
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Spelers Senioren
Alen Siebe
Alen Siebe
Bekaert Johnny
Bekaert Johnny
Brecko Maarten
Brecko Maarten
Deckers Stijn
Deckers Stijn
Dierickx Gwenn
Dierickx Gwenn
Dors Giovanni
Dors Giovanni
Driesen Steffen
Driesen Steffen
Droeshaut Sven
Droeshaut Sven
Ferre Lemmens
Ferre Lemmens
Follon Sam
Follon Sam
Geers Bram
Geers Bram
Happé Theo
Happé Theo
Huibers Glen
Huibers Glen
Janssens Jeroen
Janssens Jeroen
Joosten Seppe
Joosten Seppe
Kerckhofs Robin
Kerckhofs Robin
Koks Dries
Koks Dries
Moerenhout Gijs
Moerenhout Gijs
Moerenhout Ivo
Moerenhout Ivo
Nijhuis Tom
Nijhuis Tom
Soers Joey
Soers Joey
Spooren Jens
Spooren Jens
Theunissen Raf
Theunissen Raf
Theuwis Florin
Theuwis Florin
Timmermans Gert
Timmermans Gert
Umans Michiel
Umans Michiel
Van Den Dungen Seppe
Van Den Dungen Seppe
Van Den Dungen Bert
Van Den Dungen Bert
Van Der Wiel Jonas
Van Der Wiel Jonas
Van Lishout Glenn
Van Lishout Glenn
Van Nerum Pieter
Van Nerum Pieter
Van Veldhoven Toon
Van Veldhoven Toon
Vandebroek Jasper
Vandebroek Jasper
Vandebroek Niels
Vandebroek Niels
Verberne Jarno
Verberne Jarno
Vromans Arne
Vromans Arne
Wertelaers Tom
Wertelaers Tom
Wielockx Kevin
Wielockx Kevin
Wouters Ian
Wouters Ian
Technische staf
Van Hout Jan (T1)
Van Hout Jan (T1)
Philippe Chris (T2)
Philippe Chris (T2)
Hendriks Yento (verz.)
Hendriks Yento (verz.)